Kurumsal


HAKKIMIZDA

Değişim Rulman San.ve Dış Tic. Ltd. Şti. Sektöründe 35 yıllık deneyim, bilgi ve birikimleriyle müşterilerinin  her türlü beklenti ve taleplerini karışlayan  Türkiye’nin önde gelen rulman ithalat ve dağıtıcı firmalarından birisidir.  Her türlü endüstriyel ve otomotiv rulman ihtiyacınız Değişim Rulman firması olarak uygun fiyat politikası dahilinde gereken desteği vermeye hazırız.

Günümüzde sadece ürün satmanın yeterli olmadığının bilinci içinde olup farklılaşmak için yeniliklerin de öncüsü olmak zorundayız. İş ortaklarımızın ihtiyaç ve görüşlerinden beslenerek yenilikci fikirlerimizle fark yaratmaya çalışıyor, sektörümüzde hizmet ve çözümlerimizle müşterimizin hayatlarını kolaylaştırmak için hep yanlarında ve hizmetlerinde olmayı hedefliyoruz.

Sizinle beraber Büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen Dünya koşullarında müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak Siz değerli Dostlarımız için değer yaratmak ve eşsiz hale getirmek için çalışıyoruz

Avrupa, Asya ve Uzakdoğu rulman üreticileri ve satıcıları ile olan bağlantılarımız sayesinde ürün yelpazemizdeki otuz değişik marka ve binlerce çeşit ürünü birinci elden siz değerli müşterilerimize bir arada sunarak sizlere daha iyi hizmet vereceğimize inanıyoruz.

Geniş stok çeşidi ve uygun fiyatlarımız ile sizi profesyonel ekibimizle çalışmaya davet ediyoruz. Acil ihtiyaç hallerinde çok kısa sürelerde yurtdışı kaynaklarımızdan uluslararası kurye ve hava kargo kanalı ile teslimat yapabiliriz.

Sürekli ithalat ile takviye edilen stoklarımız, programlı sipariş teslimatları ve Türkiye’yi kapsayan dağıtımı ile sanayi kuruluşlarına, rulman ticarethanelerine hizmet sunmaktayız.

Hedefimiz öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve gelişen teknolojiyle birlikte ürün pazarımızı   genişletmektir.

Avrupadan getirdiğimiz rulman çeşitleri ile Türk sanayisine hizmet vermekten büyük onur duyarız…

Siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan büyük mutluluk duyarız…


MİSYONUMUZ

Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, sadece ürün satmak değil, uzun soluklu, istikrarlı işbirliktelikleri inşa etmek, kaliteyi yakalamak ve güven duyulan bir marka olmak için yaptığımız işi, en iyi şekilde ve en ahlaklı biçimde yapmayı kendimize misyon ediniyoruz.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin  memnuniyetini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işler için referans olmasını sağlamaktır. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ilk tercihi olmaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilecek  ürünleri hizmetinize sunmaktır.