Nachi Rulman - Değişim Rulman
2208
page-template-default,page,page-id-2208,bridge-core-2.2.4,siteorigin-panels,siteorigin-panels-before-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nachi Rulman

NACHİ RULMAN

Nachi-Fujikoshinin üretim alanı oldukça geniştir. Makine sanayisinde kullanılan aletlerden, çeşitli robotlara kadar  bir çok ürün grubu portföyünü oluşturur. Özel çelik ve rulmanın ömrüne direkt etki eden ısıl işlem donanımına kadar donanımı içinde barındırır. Nachi imalat sanayi için geliştirdiği kapsamlı ve teknolojik ürünleri kullanıcılarına sunar.


Nachi Üretim süreci titizlikle takip edilerek, olası bir yanlışlığın önüne geçilerek kaliteden taviz vermeden, en uygun maliyetle ürünlerini kullanıcılarına ulaştırır. Ürünlerin üretiminin her aşamasında kontrol mekanizması sayesinde istenilen kaliteye ulaşılmıştır.

Nachi Europe GmbH birçok sektöre seslenerek, ürün çeşitliliğini maksimum seviyede tutarak dünya çapındaki müşterilerine yenilikçi, teknolojik hizmetler sunar. Müşterilerden gelen feedbackleri değerlendirip, gelişimini devam ettirir.

Yeni teknolojileri geliştirerek, bunları uygun yerde, zamanda ve koşulda müşterilerine ulaştırmayı hedef edinmiştir.

Nachi sanayi sektöründeki ürünlerinin başlıcaları makaralı ve bilyeli rulmanlardır. Uygun teslimat aralıklarıyla ve uygun maliyetlerle müşterilerinin ihtiyaç duyduğu rulman gereksinimlerini giderir. Çeşitli rulmanlardaki yük kapasiteleri ve gücü, her sektörde kullanılabilen rulmanları ortaya çıkarmıştır.

Tel: 0212 549 60 23

WhatsApp