İko Rulman - Değişim Rulman
2463
page-template-default,page,page-id-2463,bridge-core-2.2.4,siteorigin-panels,siteorigin-panels-before-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

İko Rulman

İKO RULMAN

Nippon Thompson firması, 1956 yılında kurulmuştur ve günümüze kadar piyasada doğan ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik sistemleri kullanarak her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmiştir.

IKO Rulmanları,  Nippon Thompson firması tarafından, çeşitli endüstri alanları için ileri teknolojik imkanlar kullanılarak geliştirilmiş ve üretilmiş, aynı zamanda yeni icatları takip ederek müşteri ihtiyaçlarını en iyi derecede karşılamak amacıyla geliştirilmiş bir dünya markasıdır.

Innovation (Yenilik ) , Know-How ( Teknik Deneyim ve Bilgi birikimi) , Originality (orijinalite) gibi kelimeler IKO markasının bel kemiğini oluşturur, ve ilk harfleri IKO markasını oluşturur.

IKO Bearings, teknolojik gelişmelerin sürekli olarak takip edildiği bir merkez olmayı hedefleyerek topluma katkıda bulunmayı sürdürmeyi amaçlamıştır. 

IKO Rulman, teknolojisini Japonya'da ilk olarak iğne masuralı rulmanların üretilmesi ve geliştirilmesinde kullanmıştır. Teknolojisini aynı zamanda, linear kızak sistemleri alanına girmekte kullanmıştır. IKO rulmanları yıllardır, endüstri sektörünün kritik alanlarında kullanılmaktadır. IKO ürünleri bu yönüyle özellikle endüstri alanında önemli bir yere sahiptir

 

Tel: 0212 549 60 23

WhatsApp